Spotkanie w sprawie budowy sieci gazowej

 

Dziś odbyło się spotkanie w sprawie budowy sieci gazowej a naszej miejscowości. Nagraliśmy około 37 min spotkania w postaci dźwiękowej (ucięło trochę wstępu i końca, ale najważniejsze informacje są zawarte). Miejscami może być niewyraźne. Wnioski o przyłączanie do siedzi można składać do pokoju numer 32 w urzędzie gminy. Przyłącze do 15 m od głównej linii gazociągu będzie kosztowało 1807 zł netto (około 2222 zł brutto). Do pustych działek przyłącza nie są wykonywane. Podpisanie umowy jest jednoznaczne z odbiorem gazu. Za nieodbieranie gazu są przewidziane kary. Do wybudowania instalacji wewnętrznej w naszych domach jest potrzebne zezwolenie (projekt itp.).  Więcej można dowiedzieć się z nagrania poniżej.

NAGRANIE

ZDJĘCIA

PLAN

 

Wniosek o przyłączenie do siei gazowej można znaleźć na nasze stronie klikając w ten link: wniosek_o_okreslenie_warunkow_przylaczenia_dla_grupy_przylczeniowej_B_podgrupy_I.pdf bądź na oficjalnej stronie Gminy Radzanowo pod adresem: http://www.radzanowo.pl/files/wniosek_o_okreslenie_warunkow_przylaczenia_dla_grupy_przylczeniowej_B_podgrupy_I.pdf
Na stronie gminy istnieje również zakładka http://radzanowo.pl/siec-gazowa gdzie znajdują się różne przydatne informacje na temat budowy sieci gazowej.

Dodaj komentarz